DRUPAL E-TİCARET

Drupal uzmanı bir şirket olarak size esnek, ölçeklenebilir açık kaynak bir e-ticaret sistemi sunuyoruz. Piyasadaki kiralama sistemi ile satılan kapalı e-ticaret uygulamalarında sahip olmadığını esnekliği ve özgürlüğü Drupal Commerce sistemi ile elde edebilirsiniz.

Avrupa'nın en hızlı büyüyen açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı

Drupal Commerce Avrupa'nın en hızlı büyüyen açık kaynak kodlu e-ticaret sistemi olup, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilir. Bir e-ticaret sitesinin gelişimi için kritik öneme sahip SEO çalışmalarını, sosyal, müşteri ilişkileri, kampanya özelliklerini size özel olarak geliştiriyoruz.

Önemli Avantajları:

Uyum Sağlayan

Drupal işiniz büyüdükçe ve bununla birlikte yeni modeller gerektikçe buna adapte olabilir. E-ticaret uygulamanız modüler bir şekilde geliştirildiğinden iş süreciniz ve sitenizin görünümü ihtiyacınıza göre geliştirilebilir.

Büyüme için Tasarlanmış

Drupal Commerce ile geliştirilmiş e-ticaret uygulamanızın ölçeği işinizin ölçeği ile birlikte büyüebilir. Drupal whitehouse.gov , examiner.com gibi yüklü kullanıcı trafiğini kaldıran sitelerin altyapısını oluşturduğu için, sizin sitenizin trafiği yoğunlaştıkça ihtiyaçlarınıza cevap verebilecektir.

Geliştirici Topluluğu

Drupal en başından beri topluluğun beraber geliştirdiği bir ürün olduğundan, sizin yazılımınız da neredeyse her hafta yapılan yeni güncellemeler ile birlikte sürekli gelişmektedir.

Sosyal Medya ile Entegre

Hem Facebook, Twitter, Pinterest, Youtube gibi mevcut sosyal medya ağlarına, hem de yeni ortaya çıkabilecek mecralara tam entegrasyon sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz sosyal medya hesapları ile sitenize üye olabilir, beğendikleri ürünleri arkadaşları ile paylaşabilirler.

Tasarım Özgürlüğü

Sitenizin görünümünü istediğiniz zaman özgürce değiştirebilir, yeni tasarım trendlerine uyabilirsiniz.

Çok Dilli Yapı

Drupal  çok dil desteği en iyi uygulamalardan biridir, yeni ülkelere açılmak istediğinizde her şeyi baştan düşünmenize gerek kalmaz.

Mobile Hazır

Hızla artan mobil kullanıcıların da sitenizden alışveriş yapabilmesi için sitenizi mobil tarayıcılara uyumlu şekilde tepkisel tasarım kullanarak özelleştirebiliriz. Böylece müşterilerinize komple bir web deneyimi sunabilirsiniz.

Açık Kaynak Kodlu E-ticaret

Drupal Commerce açık kaynak kodlu bir e-ticaret yazılımı olduğundan bir lisans ücreti ödemez ve sitenizin bütün koduna sahip olursunuz. Böylece  tekelci yaklaşımda olan büyük firmalara asla bağımlı olmazsınız.

Güvenlik

Hayati öneme sahip ticari bilgilerinizin bulunacağı e-ticaret sisteminiz güvenli bir altyapıya sahip olmalıdır. Drupal güvenlik ihtiyacı yüksek whitehouse.gov , energy.gov, tubitak.gov.tr devlet sitelerinin web altyapılarında kullanılmaktadır.