DRUPAL ÇÖZÜMLERİ

Drupal ihtiyaçlarınıza göre geliştirilebilen, açık kaynaklı bir içerik yönetim çatısıdır. Çeşitli senaryolar için geliştirilmiş 23.000'in üzerinde modülü ve 1.000.000'a yakın üyesi ile en büyük özgür yazılım topluluklarından biridir.  Web yazılım altyapınız için açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemi olan Drupal'ı kullandığınızda, bu geniş topluluğun birlikte sürekli geliştirdiği, güvenli, sürdürülebilir ve esnek bir altyapıya sahip olmuş olursunuz. Bir başka değişle sahip olduğunuz yazılım onbinlerce kişi tarafından sürekli geliştirilmiş olur. Bu sebeplerden dolayı ülkemizde ve dünyada Beyaz Saray, El Cezire, The Economist, NASA, Twitter, TUBİTAK, ODTÜ , Sabancı Üniversitesi, Koç Üniversitesi gibi kurumlar web altyapıları için Drupal çözümlerini tercih etmişlerdir.

 

Drupal Geliştirme Yöntemimiz

Nemedya Türkiye'nin Drupal üzerine uzmanlaşmış ilk yazılım şirketidir. İhtiyaçlarınızı anlamak ve bunları Drupal yolu ile geliştirmek için öncelikle detaylı bir analiz yapıyoruz.

Harika ürünlerin planlama becerileri gelişmiş ve iyi iletişim kurabilen bir ekiple oluşturulabileceğini biliyoruz. Müşterilerimizi de dahil ettiğimiz bu ekiple birlikte, kullanıcı senaryolarını, tüm sayfaların mockuplarını, uml diagramlarını ve ürün iş havuzunu içeren gereklilik analizini oluşturarak Drupal geliştirme işine başlıyoruz.

Verimli ve şeffaf bir geliştirme süreci için proje yönetim uygulaması Trello'yu kullanıyoruz. Çevik uygulama geliştirme metodu Scrum'ı ve bu araçları kullanarak size açık ve etkileşimli bir geliştirme ortamı sunmaya çalışıyoruz.

Projenizin gerekliliklerini tam olarak ortaya çıkardıktan sonra, bütün işi ikişer haftalık sprintlere bölüyoruz. Her bir sprint sizin önemlerine göre önceliklendirdiğiniz bir veya birkaç kullanıcı senaryosunu içeriyor. Sprintlerin sonunda kullanıcı senaryolarını canlı site üzerinde test edebiliyorsunuz.